Urząd Gminy Przasnysz

Kalednarium

«maj 2025»
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Najbliższe
Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Reklama

godło i herb z informacją o dofinansowaniu ze środków państwowego funduszu celowego
baner programu Czyste Powietrze
zbiórka elektrośmieci informacja OSP Dobrzankowo
inwestycje
odnośnik mapowy
link do planu ogólnego
odsyłacz Facebook
Informacje o środowisku
zakładka LPR Gminy Przasnysz
przetargi
ekonomia społeczna i solidarna
pomoc stypendialna
FDS
opłaty za wodę
Szkoły
zaq1
śmieci
GOPS
meteo
planowane wyłączenia prądu

Reklama

baner informujący o projektach UE realizowanych przez Gminę Przasnysz

Nawigacja

  • Aktualności  |  

Treść strony

Gratulacje dla dzielnicowego

Młodszy aspirant Artur Długokęcki został niedawno najlepszym dzielnicowym Mazowsza. W turnieju rozegranym na początku października funkcjonariusz okazał się najlepszy spośród kilkudziesięciu policjantów reprezentujących wszystkie mazowieckie powiaty. Serdecznie gratulujemy takiego osiągnięcia.

Artur Długokęcki jest dzielnicowym, który pod swoją opieką ma także mieszkańców gminy Przasnysz. Policjant już od kilku lat wykazuje się aktywną i proobywatelską postawą, a osiągnięty wynik w zawodach potwierdza tylko jego wysokie umiejętności.

Dlatego też wójt gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska w imieniu swoim i całej społeczności gminnej składa niniejszym gratulacje osiągniętego rezultatu i jednocześnie życzy powodzenia w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim.

W konkursie wojewódzkim, rozegranym na początku października, dzielnicowi rywalizowali m.in. podczas testu z wiedzy policyjnej, strzelaniu i symulacji przyjęcia interesanta. Zadania te wymagały wykazania się przez dzielnicowych znajomością prewencji, prawa oraz psychologii. Oceniane były umiejętności dzielnicowych w zakresie: komunikacji werbalnej i niewerbalnej, tworzenia atmosfery życzliwości i pomocy obywatelom, radzenia sobie w sytuacjach trudnych, analizowania i wyciągania wniosków, wskazywania możliwych do zastosowania rozwiązań zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa i normami współżycia społecznego, propagowania metod i sposobów unikania zagrożeń.

Wygrana Artura Długokęckiego dała mu przepustkę do startu w finale ogólnopolskim policjantów dzielnicowych. Zawody te zostaną rozegrane w dniach 23 – 26 października w Szkole Policji w Katowicach.

Panu Arturowi życzymy powodzenia w rywalizacji i jak najlepszego wyniku podczas zawodów.

    [treść archiwalna]
  • -
      [treść archiwalna]
    [treść archiwalna]

« wstecz

Projekty Unijne

Godziny otwarcia

Urząd Gminy Przasnysz pracuje:

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

Kontakt

URZĄD GMINY PRZASNYSZ

UL. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 5
06-300 PRZASNYSZ
tel. (29) 752 27 09
 
  • Sekretariat
    (29) 751 21 31
  • Skarbnik
    (29) 751 21 42
  • Sekretarz
    (29) 751 21 35
  • Referat Obsługi Oświaty
    (29) 751 21 33
  • Ewidencja ludności i dowody osobiste 
    (29) 751 21 34
  • Inwestycje
    (29) 751 21 36
  • Zamówienia publiczne i gospodarka odpadami
    (29) 751 21 37
  • Gospodarka komunalna (woda i ścieki)
    (29) 751 21 38
  • Gospodarka przestrzenna (drogi)
    (29) 751 21 41
  • Podatki
    (29) 751 21 43
  • Fax
    (29) 751 21 44
 
adres do e-Doręczeń:
AE:PL-75236-30499-FDDVU-22 
Wszelkie prawa zastrzeżone dla UG Przasnysz
Do góry

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.